Titles you rated
The Price of ConfessionRated ★ 2.5
The ManipulatedRated ★ 2.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
The Murky StreamRated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
- Physical: AsiaRated ★ 2.5
Last Samurai StandingRated ★ 3.0
Dan Da DanRated ★ 2.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.0
Shin's ProjectRated ★ 2.0
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 2.5
Queen MantisRated ★ 1.5
TrespassersRated ★ 2.0
TempestRated ★ 1.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 1.5- Don't Forget MeRated ★ 2.5
Alien: EarthRated ★ 1.5- 무쇠소년단Rated ★ 4.0
Uchi no Musume wa, Kareshi ga Dekinai!!Rated ★ 2.5