Movies
Ratings
1024
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
MoneyRated ★ 3.5
PandorumRated ★ 3.0
AnnihilationRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 3.0
Only the BraveRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
ForgottenRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
GiftedRated ★ 3.5
Salyut 7Rated ★ 3.0
Heart BlackenedRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 3.0
IndignationRated ★ 3.0
OtherLifeRated ★ 3.0
20th Century WomenRated ★ 3.5
The Invisible GuestRated ★ 4.0
GoldRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5