Titles you rated
Cherry Blossoms - HanamiRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
La Vie en RoseRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
AmélieRated ★ 4.5