Titles you rated
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 2.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
My Strange HeroRated ★ 2.5
Still 17Rated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
LiveRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Mr. QueenRated ★ 3.5
The PenthouseRated ★ 3.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0