Titles you rated
ElementalRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 5.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 2.5
The Wind RisesRated ★ 2.5
Violent NightRated ★ 2.5
Enola Holmes 2Rated ★ 3.0
ContagionRated ★ 3.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
SoulRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Kill BoksoonRated ★ 2.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
PhoenixRated ★ 4.5