Titles you rated
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 2.5
TarzanRated ★ 4.0
I've Always Liked YouRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.5
Be With YouRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 3.5
Closest Love To HeavenRated ★ 4.5
Blood and TiesRated ★ 3.5
Becoming JaneRated ★ 3.5
Baby and MeRated ★ 3.5
BraveRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 3.0
PocahontasRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
Blue Spring RideRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.0