Series
Ratings
31
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5- 恋がヘタでも生きてますRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
You're My PetRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
Fabulous BoysRated ★ 2.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0