Movies
Ratings
20
CinderellaRated ★ 2.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
SaltRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 2.5
World War ZRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5