Titles you rated
The Butcher BoyRated ★ 2.5
Under the SkinRated ★ 0.5
Final Destination 3Rated ★ 5.0
Bring Her BackRated ★ 3.0
The SandRated ★ 0.5
BarbarianRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 0.5
Troll FactoryRated ★ 1.0
Jennifer's BodyRated ★ 5.0
Volcano HighRated ★ 2.0
Kiss of the DragonRated ★ 3.5
RawRated ★ 0.5
TitaneRated ★ 0.5
Dead RingersRated ★ 0.5
The Shadow StraysRated ★ 1.0
VertigoRated ★ 0.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 5.0
CarvedRated ★ 0.5
RansomedRated ★ 5.0
Final Destination 2Rated ★ 0.5