Movies
Ratings
108
Ready Player OneRated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5- Take OffRated ★ 2.5
Man in LoveRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.5
Angels & DemonsRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 2.5