Titles you rated
And Then There Were NoneRated ★ 3.0
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 2.5
Killing EveRated ★ 3.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.0
Hakata Tonkotsu RamensRated ★ 3.5
Your Home is My BusinessRated ★ 4.0
NisekoiRated ★ 2.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.0
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 2.5
Run with the WindRated ★ 4.0
히나마츠리Rated ★ 3.5
Way Too Kawaii!Rated ★ 2.0
Nodame Cantabile: FinaleRated ★ 2.5
Nodame Cantabile: ParisRated ★ 2.5
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 3.0- IQ246 ~화려한 사건부~Rated ★ 2.5
- 小さな巨人Rated ★ 3.5
Asobi AsobaseRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.5
Kiss Him, Not MeRated ★ 4.0