Series
Ratings
23
StrangerRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 2.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 3.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.5