Series
Ratings
44
Old Enough! Season 1Rated ★ 5.0
NewtopiaRated ★ 1.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0- Kian's Bizarre B&BRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 4.0
Eye Love YouRated ★ 3.0
First LoveRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Doona!Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0