Titles you rated
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
AnnihilationRated ★ 3.5
ViceRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
NopeRated ★ 3.0
The ThingRated ★ 3.0
HuntRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 2.5
The Theory of EverythingRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
HellraiserRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.0
12 Angry MenRated ★ 3.0
IncantationRated ★ 0.5
The Book of EliRated ★ 2.5
DisturbiaRated ★ 3.0
OnceRated ★ 3.0
The Power of Kangwon ProvinceRated ★ 3.0
Jealousy Is My Middle NameRated ★ 3.0