Titles you rated
8 MileRated ★ 5.0
Jack ReacherRated ★ 3.5
The MistRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 2.5
InsurgentRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 3.5
District B13Rated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 3.5
BurningRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0