Titles you rated
Shop of the LampRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
The Silent SeaRated ★ 2.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
We Are Who We AreRated ★ 3.5
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 3.5
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 3.5
Mrs. AmericaRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0- Good PeopleRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 5.0