Series
Ratings
18
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
Your Turn To KillRated ★ 3.5
Ranma 1/2Rated ★ 3.5- FIRST CLASSRated ★ 3.0
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 3.0- Kaibutsu-kunRated ★ 3.5
The Beautiful NeighborRated ★ 3.0
One Piece Season 1: East BlueRated ★ 4.0- Kiteretsu DaihyakkaRated ★ 2.5
- Fullmetal AlchemistRated ★ 3.5
- Fairy TailRated ★ 3.5
- Humanoid Monster BemRated ★ 2.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.0
NARUTORated ★ 3.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.5
Dear SisterRated ★ 3.0
Ossan's LoveRated ★ 5.0