Titles you rated
About TimeRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 4.5
Miss BaekRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.5