Movies
Ratings
98- Take OffRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
Sinbad: Legend of the Seven SeasRated ★ 4.0
DinosaurRated ★ 4.0
The Road to El DoradoRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 4.0
AntzRated ★ 5.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Chicken RunRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0