Titles you rated
LUCK KEYRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
The ChorusRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
SullyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
American MadeRated ★ 3.5- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 2.0
The A-TeamRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Fabricated CityRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0