Movies
Ratings
162
The Blind SideRated ★ 3.5
BuriedRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 2.5
Scandal MakersRated ★ 3.0
SecretRated ★ 2.0
Ant-ManRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 1.0
Warm BodiesRated ★ 2.0
V for VendettaRated ★ 3.5
AlwaysRated ★ 1.0
About TimeRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 2.5
The Da Vinci CodeRated ★ 2.5
The ChaserRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 2.0