Titles you rated
HereditaryRated ★ 4.0
The Kirishima ThingRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.5
Boogie NightsRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Cigarettes & CoffeeRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
PreyRated ★ 3.0
Predator: Killer of KillersRated ★ 4.5
CoralineRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.5
Peppermint CandyRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Miyazaki: Spirit of NatureRated ★ 3.0