Titles you rated
StrangerRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
My Unfamiliar FamilyRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
I am Your TeacherRated ★ 4.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 0.5- New NonstopRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 4.5
Woman of DignityRated ★ 1.0
Delicious GuysRated ★ 0.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.0
SKY CastleRated ★ 1.5
The ProducersRated ★ 1.0
Reply 1997Rated ★ 1.0- Men on a MissionRated ★ 0.5
One PieceRated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 1.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Grandpas Over Flowers GreeceRated ★ 3.0
HyoukaRated ★ 1.0