Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.5
The World of UsRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.5
ShineRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
My Brilliant LifeRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 4.5