Movies
Ratings
83
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
One Piece Film: Strong WorldRated ★ 1.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 1.0
The HostRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 5.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
TarzanRated ★ 2.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 3.0
Hotel RwandaRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 5.0