Series
Ratings
28
Record of YouthRated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 0.5
Anne with an ERated ★ 0.5
Anne with an ERated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 5.0
BrainRated ★ 3.0
Listen to My HeartRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5