Titles you rated
ERASEDRated ★ 5.0
Solomon's PerjuryRated ★ 1.0
Cells at Work!Rated ★ 5.0
Hell Girl: Fourth TwilightRated ★ 4.0- Black ScandalRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Sense8Rated ★ 4.5
Sense8Rated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0- 다큐프라임 - 당신의 성격Rated ★ 3.0
- Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0