Titles you rated
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
The Lincoln LawyerRated ★ 3.5
Con AirRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.5
ThorRated ★ 3.0
MotherRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 2.5
Legends of the FallRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 3.0