Titles you rated
- Houkago Karte 2025 AkiRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
SANCTUARYRated ★ 4.5- Magical Girl YamadaRated ★ 3.0
The Hovering BladeRated ★ 3.5
Tokyo TowerRated ★ 2.5
Prison PrincessRated ★ 4.5
Mikami SenseiRated ★ 4.5
Taigan no Kaji: Kore ga, Watashi no Ikiru Michi!Rated ★ 4.0
SPEC: ZeroRated ★ 3.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.5
SPEC: ShouRated ★ 4.0- PICU: Pediatric Intensive Care Unit SP 2024Rated ★ 4.0
PICU: Pediatric Intensive Care UnitRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 4.0
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 3.5
Dr. STORKSRated ★ 4.0
When It Rains, It PoursRated ★ 4.0
Ryojin no OnoRated ★ 4.0