Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
A Normal FamilyRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5