Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 1.0
ExhumaRated ★ 3.5
Bad Boys: Ride or DieRated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 3.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 1.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5