Titles you rated
- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Hot BrothersRated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Hi Bye, Mama!Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Search: WWWRated ★ 4.5
Prison SchoolRated ★ 3.0- I Am a Singer Season 2Rated ★ 2.5
- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.0
Dad! Where Are We Going? Season 2Rated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5