Titles you rated
Semantic ErrorRated ★ 0.5
Tokyo SeimenjoRated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
DJ DOCUi NaksihyeongjeRated ★ 2.5
BIG BITERated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Hitori Kyanpu de Kutte NeruRated ★ 4.5
What Did You Eat Yesterday? 2020 SpecialRated ★ 5.0
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 5.0
CoyoteRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
WayneRated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
War of the WorldsRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Anne of Green GablesRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 4.0