Titles you rated
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.5