Titles you rated
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Shall We Dance?Rated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 2.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
The FighterRated ★ 3.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0