Titles you rated
The Face ReaderRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 1.0- The Golden MonkRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0