Titles you rated
A Love So BeautifulRated ★ 2.0
The HeirsRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5