Movies
Ratings
51
UpRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
ForgottenRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.5
The MaskRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The King's Case NoteRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5