Titles you rated
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
The WhirlwindRated ★ 2.5- The FrogRated ★ 2.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
The WatcherRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
SomebodyRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
The ActRated ★ 3.5
Strangers From HellRated ★ 3.0
The Silent SeaRated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5