Titles you rated
King KongRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
Jurassic Park IIIRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Transporter 3Rated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0