Movies
Ratings
1001
GodzillaRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.0
MaleficentRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.5
NoahRated ★ 3.5
Under the SkinRated ★ 1.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The RecipeRated ★ 3.0
Chernobyl DiariesRated ★ 4.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 1.5
The PurgeRated ★ 4.0
Largo Winch IIRated ★ 4.0
The Sword with No NameRated ★ 2.0
The MythRated ★ 2.0
Robo-GRated ★ 4.0
Fright NightRated ★ 1.5
OldboyRated ★ 3.5
The Legend of HerculesRated ★ 2.0
White House DownRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0