Movies
Ratings
655
The Maze RunnerRated ★ 4.0
SuperbadRated ★ 3.5
Gone with the WindRated ★ 1.5
Step Up All InRated ★ 4.0
NeighborsRated ★ 4.0
Don JonRated ★ 4.5
The Lion King 1½Rated ★ 4.0
Tears in the AmazonRated ★ 4.0
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 4.0
Death RaceRated ★ 3.0
Predator 2Rated ★ 3.0
Grown UpsRated ★ 4.0
10,000 BCRated ★ 2.5
Wrong TurnRated ★ 0.5
Rob-B-HoodRated ★ 4.0
Two Faces of My GirlfriendRated ★ 2.0
Final Destination 5Rated ★ 0.5
Scary Movie 2Rated ★ 1.5
BambiRated ★ 5.0
InsidiousRated ★ 3.0