Titles you rated
Fifty Shades of GreyRated ★ 5.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0- SawRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 3.0
WindstruckRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
TenetRated ★ 5.0
6 UndergroundRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
DefaultRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0