Titles you rated
MonsterRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Happy TogetherRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 4.0