Movies
Ratings
773
No Other ChoiceRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 3.0
Yellow Door: ′90s Lo-fi Film ClubRated ★ 3.0
RansomedRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
LifeRated ★ 3.5
A Trip to InfinityRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
ViceRated ★ 3.0
AnnihilationRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.5