Movies
Ratings
416
Stranger Than FictionRated ★ 3.0
Love AffairRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 5.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 5.0
The Foul KingRated ★ 4.0
UnderworldRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 5.0
Kamikaze GirlsRated ★ 3.0
SurrogatesRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 4.0
RedRated ★ 2.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
The DescentRated ★ 4.0