Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
HamiltonRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- Works and DaysRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Pangolin: Kulu's JourneyRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
FlowRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
The Only Girl in the OrchestraRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0