Movies
Ratings
317
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 1.5
A Hard DayRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 1.5
The Divine MoveRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 2.0
InterstellarRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 2.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.0
The President's BarberRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 2.5