Movies
Ratings
361
A Few Good MenRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Mozart and the WhaleRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
The Princess and the FrogRated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
Once Upon a StudioRated ★ 5.0
WickedRated ★ 3.5