Series
Ratings
47
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.0
My Deer Friend NokotanRated ★ 2.5
I Was Reincarnated as the 7th Prince so I Can Take My Time Perfecting My Magical AbilityRated ★ 2.5
March Comes in Like a LionRated ★ 3.5
Too Many Losing Heroines!Rated ★ 4.5
Silver SpoonRated ★ 3.5
HelckRated ★ 3.0
My Daughter Left the Nest and Returned an S-Rank AdventurerRated ★ 4.0
Love FlopsRated ★ 3.5
Under NinjaRated ★ 3.5
NokideugzoneRated ★ 0.5
KiddingRated ★ 4.5
KiddingRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 2.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 2Rated ★ 2.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
SignRated ★ 3.0
Blue ExorcistRated ★ 2.0